Hry - Games.cz

Syndicate content Games.cz
Hry - Games.cz
Updated: 24 min 14 sec ago

Dragon Age: Inquisition dává nahlédnout pod pokličku tvorby předmětů a alchymie

0 sec ago
Jednou z hlavních věcí, jíž si fanoušci vymohli v rámci základních vlastností Dragon Age: Inquisition je návrat vyzbrojování a vystrojování vašich společníků. Pořádné hrabání se v desítkách předmětů a kalkulování s tunou možných úprav za pomocí run k dobrému RPG tohoto typu patří. Nové video vám ukáže, co vše v této kategorii ve hře najdete.
Categories: Hry a webové hry

Driveclub se s novým trailerem řítí na startovní rošt

45 min 3 sec ago
Za šest dnů zaklepe na druhou stranu monitorů závodní Driveclub, který je exkluzivní pro PlayStation 4. K této příležitosti se rozhodl předvést jeho vizuální krásy nejnovější trailer ze hry, který Driveclub mimoděk přirovná i k Bohu. Zajímavější než extatické útržky z recenzí a preview je však stále především skutečnost, že hru mohou majitelé PlayStation 4 získat i zdarma.
Categories: Hry a webové hry

Střípky z Assassin's Creed – Arno trénuje šerm v Bastile, Shay preferuje meč a dýku

1 hour 32 min ago
Dvojice videí nijak velkého dopadu rozšiřuje povědomí o bratrech ve zbrani, Assassin's Creed Unity a Assassin's Creed Rogue. Což je možná trochu odvážné přirovnání, vzhledem k faktu, že Arno je Asasín až do morku kostí, zatímco Shay je ex-Asasín, který teď pro Templáře loví své bývalé bratry. Zatímco první video představuje jen herní filmeček, druhé nabízí pár odpovědí na otázky z komunity.
Categories: Hry a webové hry

Shadowgate - recenze

1. October 2014 - 21:00
Nostalgie je sázka na jistotu. Obzvláště když chcete vydat novou verzi svého času (1987) dobře hodnocené a všeobecně populární adventury Shadowgate. Nabízí se proto otázky, zda se nejedná o možná až vypočítavě snadný úkol, případně jestli se dá na oživení klasické hry pro současnou generaci vůbec něco pokazit. A hned si také na obě dvě otázky odpovíme.
Categories: Hry a webové hry

Tvůrci českého RPG Kingdom Come oznámili termín vydání alfa verze a nabízí upoutávku s novou hudbou

1. October 2014 - 20:25
Informačně i audiovizuálně bohatý videoupdate o vývoji historického RPG Kingdom Come: Deliverance si tentokrát připravili tvůrci z Warhorse v čele s Danem Vávrou. Podstatné jsou v něm zejména informace o dosažení hranice dvou milionů vybraných dolarů, která zaručuje lepší dabing a otevírá cestu dalšímu cíli, potažmo oznámení termínu vydání základní alfa verze. A na závěr si pro nás všechny tvůrci ...
Categories: Hry a webové hry

Desetiminutové video vysvětlí vše, co jste chtěli vědět o Civilization: Beyond Earth a báli jste se zeptat

1. October 2014 - 16:59
Sid Meier's Civilization: Beyond Earth je jedna z mála her, z níž se dá vyrobit desetiminutové video, které lze ještě pořád označit za trailer. Sci-fi strategie od Firaxis slibuje přenesení mocenských půtek, šarvátek, ale i dohod do vesmíru na nově kolonizovanou planetu, jež by mohla znamenat naději pro lidstvo. V čem bude tento přesun od alternativní historie k alternativní budoucnosti spočívat, ...
Categories: Hry a webové hry

Hackeři, kteří se díky hrám dostali až do sítě americké armády, stojí před soudem

1. October 2014 - 16:09
Jsou 'hackeři' a hackeři. První hledají pětiminutovou slávu pomocí DDoS útoků, ti druzí se dostanou díky krádežím dat a prolamování systémů od herních vývojářů až k počítačové síti americké armády. Což je věc, která se povedla uskupení Xbox Underground, jejíž členové, Kanaďan David Pokora a Američan Sanadodeh Nesheiwat, doznali vinu u federálního soudu v Delaware.
Categories: Hry a webové hry

Sledujte vysílání podcastu Fight Club #198

1. October 2014 - 15:30
Časový rozpočet Klubu rváčů jsme tentokrát naplnili hutnou debatou, ale sami musíte posoudit, jestli se jedná o výživnou slovní válku, jak slibuje název našeho podcastu. Témata, která jsme probírali ve Fight Clubu #198, totiž příliš kontroverzní nejsou. Věnovali jsme se hlavně survival hrám (Echo of the Wilds a Before), vzrušené debatě o vývojovém modelu Destiny, potažmo problematice scén a ...
Categories: Hry a webové hry

Mobilní Assassin's Creed Identity se vrací do renesanční Itálie

1. October 2014 - 15:09
Mobilní rozšíření velkých značek většinou nepatří mezi nejzajímavější produkty, zvláště když se snaží na tabletu či telefonu imitovat principy z původní hry. Zdá se ale, že technický pokrok mílovými kroky smazává rozdíly, čehož je důkazem Assassin's Creed Identity pro iPhone a iPad od mobilní pobočky (Ubisoft) Blue Byte.
Categories: Hry a webové hry

Filmový Dead Rising je malý experiment cílený na fanoušky

1. October 2014 - 14:15
Filmové adaptace her producenty v zámoří stále ještě netáhnou. Zčásti je to způsobeno tím, že Hollywood se začíná stávat obětí vlastních dogmat a ztrácí schopnost zkoušet něco produkčně nového, zčásti za to může i fakt, že herní filmy nikdy moc nevydělávaly a kvalitativně se nedrží příliš vysoko nad průměrem. Nedůvěru ve standardní distribuční proces tak dokazují i okolnosti vzniku filmové ...
Categories: Hry a webové hry

Stealthový sandbox Metrocide předvádí, že kyberpunkoví nájemní vrazi to nemají lehké

1. October 2014 - 12:23
Jak by vypadala kombinace původního Grand Theft Auto a stealthové hry na nájemného vraha? Odpovědí je hra Metrocide, ve které hrajete za T.J. Trenche, jenž se touží dostat z města, protože na něj dohlíží přísné policejní oko. Na to ale potřebuje peníze, a protože T.J. není z těch, co by chodili na šestou do práce, vydělá si je vraždami.
Categories: Hry a webové hry

Black The Fall nabízí temnou dystopii inspirovanou rumunským komunismem a Flashbackem

1. October 2014 - 11:46
Na Kickstarteru se objevil projekt, který řekne více hráčům ze zemí s komunistickou minulostí. Stealth akce Black The Fall totiž vzniká v rumunském studiu Sand Sailor, které do hry promítá temnou minulost své vlasti pod diktátorem Ceaușescem. Nejde ovšem o historickou sondu - Black The Fall vytváří vlastní orwelliánský svět, ve kterém každý koho potkáte může být nepřítel.
Categories: Hry a webové hry

Na útěku před vetřelcem v Alien: Isolation si dejte pozor na androidy

1. October 2014 - 10:20
Dneškem počínaje je můžete předčasně stahovat Alien: Isolation na Xbox One, ale jen pokud jste si hru předobjednali. Napjatě očekávaný a již brzy snad i s napětím hraný simulátor útěku před vetřelcem vychází už 7. října a další dvojice propagačních videí připomíná, že pozor si musíte dávat nejen na xenomorfa.
Categories: Hry a webové hry

Při útěku před vetřelcem v Alien: Isolation si dávejte pozor na androidy

1. October 2014 - 10:20
Dneškem počínaje je v dispozici k předčasnému stažení Alien: Isolation na Xbox One, tedy pokud jste si hru předobjednali. Napjatě očekávaný a hlavně brzy napjatě hraný simulátor utíkání před vetřelcem vychází 7. října a to, že přežití rozhodně nebude snadné a že nejen na xenomorfa je třeba si dávat pozor, vám ukáží dvě nová videa.
Categories: Hry a webové hry

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments - recenze

30. September 2014 - 20:30
Sherlock Holmes toho ve hrách zažil už spoustu, zejména pod taktovkou studia Frogwares, které pro detektiva a hráče vymýšlí nová dobrodružství již přes deset let. Pod jeho taktovkou anglický gentleman s bystrým úsudkem a specifickým smyslem pro humor zatočil třeba s nejmazanějším zlodějem na světě (Sherlock Holmes vs Arséne Lupin), dopadl sadistického zabijáka (Sherlock Holmes vs Jack the Ripper) ...
Categories: Hry a webové hry

Po fotbale zkouší Wargaming pobavit hráče World of Tanks závodním módem

30. September 2014 - 19:56
Když nemáte limetku, přidejte citrón! V přeneseném slova smyslu se babicovské filozofie řídí i tvůrci z Wargaming, kteří po fotbalovém módu rozšiřují herní nabídku World of Tanks o mód závodní, který připomíná kombinaci Mario Karts a Split Second. Škoda, že jen dočasně.
Categories: Hry a webové hry

DICE vydali obří podzimní update pro Battlefield 4

30. September 2014 - 19:05
Na podzim nepadají na zem jenom vločky, dešťové kapky, listí ze stromů a jiné obskurní objekty, ale zjevně též obří patche. Třeba pro střílečku Battlefield 4, která kvůli svému multiplayerovému rodokmenu a různorodosti požadavků hráčské komunity nebude nikdy dokončená. Nikdy! A protože letos žádná pětka nevychází, neměli tvůrci z DICE na výběr – museli hráče čtverky něčím zasytit, přičemž ...
Categories: Hry a webové hry

GamesPlay: Martin s Pavlem hrají FIFA 15

30. September 2014 - 16:30
Zatímco fanoušci reálné kopané si teprve připravují domácí ležení u telky kvůli večernímu kolu Ligy mistrů, vy ostatní možná právě v těchto chvílích drtíte tlačítka na ovladači kvůli důležitému zápasu ve FIFA 15. Pokud jste však ještě z loňské čtrnáctky na novější ročník nepřešli a zajímavá vás, nejenom jak FIFA 15 vypadá, ale též jak se hraje, může se vám hodit následující gamesplay video.
Categories: Hry a webové hry

První kapitola Dreamfall Chapters vyjde koncem října

30. September 2014 - 15:58
Na první epizodu z crowdfundingem financovaného pokračování Dreamfall Chapters s názvem Book One: Reborn se těší všichni milovníci původní hry. Ti si nyní mohou udělat velké červené kolečko v kalendáři u data 21. října, kdy hra vychází. Právě datum vydání je hlavním obsahem videa, které vyšlo a jinak shrnuje víceméně známé informace.
Categories: Hry a webové hry

Viking Squad slibuje akční hody pro čtveřici nájezdníků

30. September 2014 - 15:13
Malá, ale vizuálně velmi sympatická hra dorazí příští rok ke břehům PlayStation 4 s možnými vyhlídkami na následný nájezd směr PS Vita. Viking Squad bude kooperativní mlátička s rogue-like prvky, která se trochu viditelně inspiruje u Castle Crashers. Hlavními hrdiny bude čtveřice odlišných vikingů, kteří vyráží na příkaz svého poněkud démonicky vyhlížejícího jarla.
Categories: Hry a webové hry
TOPlist