Hry - Games.cz

Syndicate content Games.cz
Hry - Games.cz
Updated: 48 min 48 sec ago

Uncharted: The Lost Legacy postaví do hlavní role Chloe Frazer

3. December 2016 - 20:57
Studio Naughty Dog si na akci PlayStation Experience 2016 přineslo rovnou dvě hry a vedle oznámení The Last of Us: Part II jsme se dočkali také nového dílu Uncharted. O regulérní pětku ale nepůjde. Uncharted: The Lost Legacy je podle studia „samostatnou příběhovou kapitolou“, tudíž můžeme očekávat pravděpodobně něco jako větší datadisk, v hlavní roli s Chloe Frazer.
Categories: Hry a webové hry

Naughty Dog oznámili druhý díl The Last of Us

3. December 2016 - 20:50
Bylo by nelogické, kdyby se jedna z nejlepších her, které vyšly na PS3 (a pak i na PS4) nevrátila s druhým dílem. Nebylo tedy tak šokující, když Naughty Dog na PlayStation Experience oznámili The Last of Us: Part II a doprovodili to i prvním trailerem, který si můžete prohlédnout v článku. Samozřejmě, pokud jste nedohráli první díl a plánujete to, rozhodně se na něj nedívejte. A vlastně ani ...
Categories: Hry a webové hry

V akčním RPG Dauntless půjdete ve čtyřčlenném týmu lovit překrásné nepřátele a létat na obrovském kladivu

3. December 2016 - 16:00
Popadnout sekeru nebo meč a se skupinou kamarádů vyrazit na lov obřích nestvůr, které samotnou svou existencí ohrožují tento svět. Tak vypadá každodenní realita v akčním RPG Dauntless. Vytvoříte až čtyřčlenný tým, vykováte si vybavení, a pak už vás čeká kooperativní likvidace zmíněných velkých potvor, kterým se lokálně říká behemoti.
Categories: Hry a webové hry

Video z antigravitační střílečky LawBreakers představuje novou mapu a hrdinu

3. December 2016 - 13:30
„Tohle není jen další střílečka s hrdiny,“ hlásá v novém traileru na LawBreakers citát z webu Hardcore Gamer. Potřeba tvůrců se od žánrové konkurence jasně odlišit je z nového videa přímo hmatatelná, ale naštěstí k tomu tým Boss Key Productions nepotřebuje jen citace. Z nových záběrů je jasné, že byť půjde David proti Goliáši, nabízená hratelnost své rozdíly na obdiv bez problémů dává.
Categories: Hry a webové hry

Akční plošinovka Shovel Knight se dočká smrťáckého rozšíření Specter of Torment

3. December 2016 - 11:25
Všichni hráči se zdravým zájmem o středověké obrněné válečníky a pracovní nástroje určené k vykopávání děr do země už určitě zaslechli jméno Shovel Knight. Tahle plošinovka z roku 2014, v níž hlavní roli ztvárnil rytíř s lopatou, skákající po hlavách nepřátel, se opravdu povedla a minulý rok se dočkala rozšíření Plague of Shadows. Příběh statečného kopáče ale ještě nekončí, protože na příští rok ...
Categories: Hry a webové hry

Beholder - recenze

2. December 2016 - 19:30
Strategie Beholder vykresluje život v totalitním státě tak věrně, až z toho mrazí. Komorní příběh o domovním udavači pohlíží na nesvobodu očima obyčejných lidí a rozjímá o morálce. Tísnivé drama doplňuje zajímavě zpracovaná herní mechanika a rozvětvený scénář. Trochu však zamrzí časté opakování náročné kampaně a mírně nevyladěná technologie.
Categories: Hry a webové hry

V polské adventuře Lemuria: Lost in Space prozkoumáte opuštěnou vesmírnou loď

2. December 2016 - 18:47
Point-and-click adventura s prvky žánrů RPG i survival, ve které navíc ještě bojujete s nepřáteli v akčním soubojovém systému. Touhle poněkud podivnou charakteristikou se pyšní titul Lemuria: Lost in Space od polského studia EJR Team. Vaším úkolem bude v roli umělé inteligence ovládající robotické tělo prozkoumat opuštěnou vesmírnou loď a zjistit, kam se poděla celá její posádka.
Categories: Hry a webové hry

Bulletstorm v remasterované verzi podá pomocnou ruku i Duke Nukem

2. December 2016 - 17:43
Střílečka Bulletstorm zkusí své štěstí podruhé, v rámci nově oznámené Full Clip Edition, která vyjde v dubnu příštího roku. Znovuoživené studio People Can Fly vydá pod hlavičkou Gearboxu zběsilou akci v s podporou rozlišení 4K a veškerým doposud vydaným obsahem. Bulletstorm: Full Clip Edition slibuje vylepšení zvuku, frameratu, přidání více polygonů, remasterované audio, vylepšené modely, animace ...
Categories: Hry a webové hry

Nový update přináší do Rocket League spoustu novinek včetně tréninkového módu

2. December 2016 - 16:34
Autíčka na tryskový pohon, co se prohánějí po futuristických arénách a snaží se došťouchat ohromný míč do soupeřovy branky, asi musí spotřebovat pořádnou dávku nafty. Ale naštěstí pro všechny hráče Rocket League, raketkám v nádržích pořád ještě nějaká ta šťáva zbývá, jak dokazuje nový update jménem Starbase ARC. Ten přinese novou arénu, auto, herní mód a spoustu dalších vymožeností.
Categories: Hry a webové hry

Retro GamesPlay: Shadow Warrior

2. December 2016 - 15:30
Vydání Duke Nukem 3D v roce 1996 spustilo lavinu first person akcí, postavených na enginu Build od Kena Silvermana. V následujících letech vyšly takových her desítky, ale většina z nich zapadla, a dnes už si na ně nikdo nevzpomene. O některých z nich to ale neplatí. Třeba o titulech Blood nebo Shadow Warrior, které uhranuly hráče humorem a hratelností, jak si předvedeme v dalším retru.
Categories: Hry a webové hry

V nových videích na The Legend of Zelda: Breath of the Wild dojde na prozkoumávání i souboje

2. December 2016 - 14:57
Na The Game Awards 2016 nemohla chybět ani nová The Legend of Zelda: Breath of the Wild a stejně jako u Prey jsme se dočkali rovnou dvou videí. Kratší trailer Life in Ruins nabízí sestříhaný a krátký pohled na souboje, jízdu na koni a nové lokace, zatímco druhé, čtyřminutové video už předvádí mnohem víc.
Categories: Hry a webové hry

Ukázka z hraní Prey předvádí evoluci stealth akce s RPG prvky

2. December 2016 - 13:59
Po zhlédnutí nových záběrů z chystaného Prey se už tuplem nejde ubránit přirovnání k Dishonored, BioShocku a na mysl se krade i System Shock. Svými inspiracemi se vývojáři ze studia Arkane ostatně nijak netají a v novém videu šéf vývoje Raphael Colantonio jasně říká, že Prey půjde ve stopách předchozí hry studia. Podobně jako Dishonored nabídne hráči spoustu nástrojů a možností, přičemž jejich ...
Categories: Hry a webové hry

Telltale chystá adventuru podle marvelovského sci-fi Guardians of the Galaxy

2. December 2016 - 12:39
Před dvěma lety se kina po celém světě octla pod útokem nesourodé party dobrodruhů, mezi které patřili mimo jiné i po zuby ozbrojený mýval a živoucí strom. V Marvelu dokázali z poměrně neznámé značky Guardians of the Galaxy vytěžit stylový mix vesmírné akce a komedie, který se oprávněně stal hitem léta. Tím pádem bylo jen otázkou času, kdy se Star-Lord a jeho kumpáni dočkají dalšího dobrodružství ...
Categories: Hry a webové hry

Halo Wars 2 představila se strašlivým Atrioxem i remaster prvního dílu

2. December 2016 - 11:45
Druhý díl realtime strategie Halo Wars pro Xbox One a Windows 10 vyjde 21. února příštího roku a abyste byli řádně natěšení, nový filmeček důkladně představuje hlavního záporáka Atrioxe. Pokud byste mysleli, že je to jen inteligentnější Brute s vlastní armádou, dramatické líčení jedné AI vám vysvětlí, že Atriox je válkou zocelený veterán, který se nakonec vzepřel Covenantu a k překvapení všech ...
Categories: Hry a webové hry

Kojima v upoutávce na Death Stranding ukázal Madse Mikkelsena a Guillerma del Tora

2. December 2016 - 10:29
Akce The Game Awards 2016 s sebou přinesla i druhý teaser na stále tajemný titul Death Stranding od Kojima Productions. Ani první video s Normanem Reedusem, ani nová upoutávka toho o hře moc neřekly, byť ta ukazuje výrazně víc. Potvrdily také dřívější spekulace o účasti herce Madse Mikkelsena, který zde sehraje nejspíš roli vojáka.
Categories: Hry a webové hry

Mass Effect: Andromeda předvádí souboje, dialogy i crafting

2. December 2016 - 9:25
BioWare na včerejších The Game Awards konečně ukázali souvislejší kus z hraní Mass Effect: Andromeda a rozhodně se je nač dívat. Po shrnujícím úvodu za koho budete hrát, se konečně ukáží i záběry ze samotného hraní. Je rozhodně jisté, že se Andromeda nezbavuje svého dědictví, většina momentů vám bude povědomá, ať už jde o dialogové volby nebo prvky interaface. Nicméně, je jasné, že vývoj zde je a ...
Categories: Hry a webové hry

Cossacks 3 - recenze

1. December 2016 - 20:00
Naše schopnost romantizovat si válku je svým způsobem obdivuhodná. Mám za to, že antropologové příštích tisíciletí budou považovat člověka ozbrojeného za podobně zvířecké stvoření, za jaké v současnosti považujeme neandrtálce. Válka, ať už v libovolných uniformách, je všechno, jenom ne poetická – tak snad proto z ní tu romantiku a poezii ochotně křešeme, aby vyvážila pach na bojišti tlejících těl.
Categories: Hry a webové hry

Vydání akčního RPG The Dwarves doprovází původní píseň od Blind Guardian

1. December 2016 - 19:00
King Art Games dnes vydávají svou herní adaptaci románové předlohy Trpaslíci od Markuse Heitze, která se nazývá, nepřekvapivě, The Dwarves. Vydání doprovází i chuťovka v podobě původní skladby od německé metalové skupiny Blind Guardian, která se jmenuje Children of the Smith a je samozřejmě o trpaslících.
Categories: Hry a webové hry

Kingdom Come nevyjde na tři části – první hra nabídne uzavřený příběh s šancí na pokračování

1. December 2016 - 18:32
Velmi zajímavou informaci poskytl Tobias Stolz-Zwiling z Warhorse pro server Game Watcher. Na otázku, proč se tvůrci rozhodli rozdělit Kingdom Come: Deliverance na tři části, a jak se to promítne do úkolů ve hře, odpověděl, že tým opustil myšlenku rozdělení na tři části. „Potřebovali jsme hru rozdělit na několik menších částí kvůli Kickstarteru. To už ale neplatí. Tenhle nápad jsme změnili a ...
Categories: Hry a webové hry

GamesPlay: hrajeme adventurní plošinovku Candle

1. December 2016 - 17:23
Španělská hra Candle kombinuje principy adventur a plošinovek v krásném kresleném zpracování, které se spoléhá na světlo titulní svíčky. Právě díky němu odhalujete indicie a řešíte hádanky, jak si ukážeme v dalším gamesplayi.
Categories: Hry a webové hry
TOPlist